Informace uveřejněné na této adrese mají kromě veřejné sekce, taky část neveřejnou, určenou pouze pro oprávněné - registrované osoby. Chcete-li tuto neveřejnou část navštívit, zadejte vstupní uživatelské jméno a heslo pro vstup do neveřejné části této prezentace. Jméno i heslo musíte zadat přesně s velkými a malými písmeny!

Jméno:
Heslo:


Zapomněli jste své přihlašovací údaje nebo chcete být zaregistrováni? Požádejte o zaslání přístupových údajů, jména a hesla. Nevíte-li jak, klikněte zde pro nápovědu.

Pokud jste zapomněli přihlašovací údaje, požádejte administrátora o jejich zaslání na e-mailovou adresu, zadanou při registraci. Jestliže se mezi tím Vaše e-mailová adresa změnila, proveďte novou registraci.
O registraci může požádat kterýkoliv člen ZO ČSV Kopřivnice. Uživatelské jméno a heslo Vám bude zasláno administrátorem. Pokud při žádosti o přijetí za člena nesdělíte e-mailovou adresu, aby mohla být vložena do Centrálního informačního systému bude žádost ze strany administrátora webu ignorována. Přijměte prosím toto opatření jak ochranu před poskytnutím přístupu na neveřejnou část webu jiným osobám, než členům ZO ČSV Kopřivnice. Pokud jste zapomněli přihlašovací údaje, můžete si je vyžádat od administrátora webu, webmastera, nejlépe z u ZO nahlášené e-mailové adresy. Můžete rovněž použít náš kontaktní formulář, kde nezapomeňte vybrat, že zprávu odesíláte webmasterovi a do pole pro e-mail uveďte adresu, kterou jste ZO sdělili jako kontaktní.