Možná se divíte, že Vám nabízíme odeslání emailové zprávy. Na Vaše dotazy a připomínky či žádosti Vám někdo z výboru ZO nebo včelař, kterého ZO o vyřízení požádá odpoví. Podle zaklínadla z GDPR se snažíme touto cestou zajistit, aby nebyli kopřivničtí včelaři obtěžováni nežádoucími emailovými zprávami někoho, kdo nám chce vážnou a žádoucí komunikaci znepříjemnit. (S politováním musíme konstatovat, že jakékoliv opatření nebude účinné na 100%.) Předpokládáme, že to všichni návštěvníci pochopí, za což si zaslouží poděkování.

Přečtěte si prosím jak formulář vyplnit a odeslat.

Vyplňte prosím všechna pole formuláře. Jsou prakticky všechna povinná a označená *.  Výjimku tvoří zaškrtávací pole kterým můžete požádat aby Vám byla zaslána kopie odesílané zprávy. Zvlášť upozorňujeme na to, abyste zkontrolovali zadanou Vaši emailovou adresu! Při chybě se odpovědi ani případné kopie nedočkáte! Čož si asi nepřejete. A když kopie nedorazí zkuste poslat zprávu znovu a hlavně pečlivě zapiště svou e-mailovou adresu.

Pokud chcete, aby bylo na vaši zprávu reagováno co nejdříve, nazapomeňte vybrat pro koho je zpráva určena. Neprovedení výběru může vést k tomu, že zpráva bude považovaná za spam a nebude uložena do emailové schránky.